AKTUALITY

AKTUALITY

AKTUALITY

Svět technologií se neustále mění, vyvíjí a přináší nové výzvy. I my jdeme s dobou a snažíme se přinášet nové, originální myšlenky, a co nejefektivnější řešení vašich projektů.

Nová automatická popisovací a kontrolní linka

Nová automatická linka slouží k popisu a finalizaci až 120 druhů a variant LED modulů. Pomocí ultrazvuku nejprve svaří smontovaný LED modul, poté jej popíše vláknovým laserem a pomocí kamery zkontroluje přesnost a kvalitu popisku. V dalším kroku dva automatické šroubováky vyšroubují svorky, pomocí multimetru se zkontroluje procházející proud a svítivost ledky. LED modul je pak barevně potištěn, zkontrolován kamerou, znovu popsán laserem a opět kontrolován kamerou pro zajištění výstupu bezchybných kusů.

VÍCEÚČELOVÝ AUTOMATICKÝ STROJ

Dodání nového, plně automatického stroje pro dvousměnný provoz, který zpracovává škálu asi 60 druhů součástek pro řezání plazmou. Stroj do vybraného dílu vrtá díru, následně je kontrolována přesnost tohoto vrtu a do vzniklého otvoru jsou zalisovány různé druhy dalších komponent. Kompletní díl je pak laserem popsán, v požadovaném počtu zabalen do vhodné velikosti krabičky a polepen etiketou se správnými údaji. Výsledkem je tak kompletní označené balení s požadovaným počtem dílů. Strojový čas zařízení je 5-7 sekund v závislosti na vybraném dílu.