O nás > Ekonomické výsledky

Ekonomické výsledky

Vývoj obratu firmy

Stabilitu naší společnosti lze dokumentovat na vývoji ročního obratu, který se vyšplhal z původních 5,4 mil. Kč v roce 1999 na 313  mil. Kč v roce 2014. Naším cílem do budoucna je udržet vývoj obratu firmy minimálně na stejné úrovni jako v roce 2012.


Významní zákazníci

Patříme mezi přední dodavatele nejvýznamnějších strojírenských firem působících na našem trhu v oblasti dodávek konstrukčních prací a výroby jednoúčelových strojů či výrobních linek. Mezi naše nejvýznamnější odběratele patří: Continental Automotive, KOSTAL s.r.o., WITTE NEJDEK spol. s r.o., Škoda Auto, a.s., skupina Ingersoll-Rand, DOOSAN-Bobcat s.r.o.


Vývoj počtu zaměstanců firmyVyvoj poctu zamestnancu_2014

Dynamiku rozvoje firmy lze vyjádřit i vývojem počtu zaměstnaců, který se v konstrukci a vývoji z původních 5 (v roce 1999) zvětšil téměř 20-krát na současných 125. V současnosti máme v konstrukční kanceláři 35 konstruktérů, na vývoji jednoúčelových strojů a výrobních linek pracuje 40 vývojářů a výrobu strojů zajišťuje 50 pracovníků ve výrobě.


Novinky

06-01-2017

Nová montážní a testovací linka

Poloautomatická montážní a testovací linka pro automobilové filtry pro firmu UFI-Filters. Linka se šesti poloautomatickými stanicemi je napojena na další montážní linku a doplňuje jí o kontrolní funkce. Na lince je provedena montáž filtrů následuje tlakový test a nakonec laserový popis produktu.

06-12-2016

Nové robotické pracoviště

Nové robotické pracoviště pro automatickou montáž brzdových kotoučů. Stanice vybavena 6-ti osým robotem FANUC a 6-ti samostatnými automatickými stanicemi pro lisování a finální měření lisované sestavy. Stroj dokáže vyrábět více než 600 typů variant výrobků.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…