O nás

O nás

Vývojová a konstrukční kancelář
kancl
JHV-ENGINEERING s.r.o v dnešní době znamená pro naše zákazníky poskytnutí komplexních služeb v oblasti automatizační techniky, zejména výroby a vývoje jednoúčelových strojů a zařízení. Komplexnost poskytovaných služeb spočívá i v zajištění ucelených služeb konstrukční kanceláře v podobě externího engineeringu (outsourcing) a podpory výroby a vývoje obecně. Dokážeme přinášet nové myšlenky a nápady. Díky nezaujatému pohledu a zkušenostem našich konstruktérů se nám daří nacházet nová netradiční řešení problémů v oblasti konstrukce i výroby, zkrátka to, co vyžaduje rychle se měnící a rozvíjející se trh, kde vítězí nové myšlenky, vyšší kvalita, rychlost a nejlepší cena.


Historie společnosti

Naše společnost byla založena v roce 1999 se sídlem v Pardubicích. V počátcích se naše firma orientovala na dodávku konstrukčních prací pro externí organizace. S rozvojem firmy přišlo i rozšíření nabízených služeb v oblasti jednoúčelových strojů. V současné době nabízíme kompletní služby jak při vývoji samotném tak i výrobě.

Historie firmy


Profil společnosti

Jsme inženýrská společnost nabízející kompletní služby v oblasti návrhu vývoje konstrukce a výroby automatizační techniky, jednoúčelového stroje či zařízení nebo nového výrobku. Detailní popis naší činnosti si můžete prohlédnout dále.

Profil společnosti


Certifikáty

Všechny naše výrobky a produkty mají veškeré potřebné certifikáty a osvědčení. Jsme také schopni zajistit certifikát CE (prohlášení o shodě) pro Váš stroj nebo zařízení.

Certifikáty


Ke stažení

Máte zájem o jednu z našich krátkých prezentací? Nabízíme Vám možnost stažení firemních prezentací rozdělených dle jednotlivých kategorií. Pokud upřednostňujete osobní jednání, neváhejte nás kontaktovat.

Ke stažení


Kariéra

Chtěli byste se stát členem našeho úspěšného týmu a podílet se na úspěších naší firmy? Máte spousty nápadů a myšlenek? Pak zkuste pracovat pro nás. Zde najdete aktuální nabídku volných pracovních míst.

Kariéra


Novinky

06-12-2016

Nové robotické pracoviště

Nové robotické pracoviště pro automatickou montáž brzdových kotoučů. Stanice vybavena 6-ti osým robotem FANUC a 6-ti samostatnými automatickými stanicemi pro lisování a finální měření lisované sestavy. Stroj dokáže vyrábět více než 600 typů variant výrobků.

20-11-2016

Automatická robotická a testovací linka

Nová automatická robotická a testovací linka určená pro montáž motorových termostatů pro BMW. Linka je osazena celkem 9-ti roboty pro podávání je použito 17 vibračních podavačů a 1 speciální lištový podavač. Linka je sestavena ze třech dopravníkových smyček. Dvě jsou určené pro samotnou montáž a třetí je pak určena k finálním leak-testům a značení.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…