Vývoj výrobku

Zajišťujeme komplexní služby konstrukční kanceláře v oblasti vývoje výrobku nebo samostatných dílů. Naše činnost je zaměřena nejen na vývoj samotného komponentu nebo konstrukce, ale také na veškeré činnosti související s vývojem a návrhem hydrauliky a pneumatiky, forem pro plasty a zejména pro tlakové lití kovů. Dále nabízíme řešení pevnostních analýzy a výpočtů pomocí MKP (FEA). V neposlední řadě poskytujeme kompletní servis při vyhotovení výkresové dokumentace.


Vývoj výrobků

Realizujeme pro Vás kompletní produkt. Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem veškerých typů a velikostí konstrukcí. Navrhujeme svařované konstrukce, klimatizační jednotky, dlouhodobě se podílíme na vývoji zahradní mechanizace, komunální techniky, stavebních a zemědělských strojů apod.

Příklad:
Vývoj panoramatické hlavice


Vývoj forem

Vyvíjíme formy zejména pro tlakové lití hliníku a pro plasty. Naše znalosti a zkušenosti nám dovolují vyvíjet formy velmi rychle a efektivně. Jsme samozřejmě schopni „převést“ stávající odlitek na technologii tlakového lití nebo jen vyhotovit studii pro srovnání náročnosti nebo optimalizovat stávající odlitek (zejména s ohledem na snížení ceny). Samozřejmostí je zajištění výroby formy a samotného odlitku.

Příklad:
Forma pro tlakové lití hliníku


Hydraulické systémy

Navrhujeme hydraulické systémy a obvody pro mobilní hydrauliku. Součástí návrhu může být detailní řešení rozvodů ve 3D, zahrnující optimální rozmístění komponentů s ohledem na co nejlepší vlastnosti a co nejkratší délku hadic. Z celé sestavy Vám uděláme kompletní seznam potřebných dílů a v případě potřeby zajistíme montáž a testování.

Příklad:
Hydraulický rozvod pro pohon podvozku rypadla


Vývoj mechanismů

Navrhujeme mechanismy dle Vašeho zadání a představ. Daný mechanismus jsem schopni optimalizovat s ohledem na co nejmenší namáhání a minimální počet dílů. Součástí návrhu může být analýza pohybů, určení maximálních a minimálních poloh. Vše jsem schopni provést ve 3D, včetně vyhotovení profesionální animace pohybu pro reálnou představu o pohybu.

Příklad:
Mechanismus zadního ramene nakladače


Novinky

01-03-2018

Jsme EY Technologický podnikatel roku 2017

Pro letošní rok jsme nositeli titulu – Technologická firma roku 2017! Po postupu do finálového kola soutěže EY PODNIKATEL ROKU 2017 jsme tak obdrželi titul EY Technologický podnikatel roku 2017.

25-02-2018

Nový montážní automat

Montážní automat pro skládání a testování plechových přepážek. Stroj je osazen prstencovým karuselem, na kterém probíhá montáž jednotlivých komponent a dvěma roboty rychlými roboty pro zakládání dílů.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…