Konstrukční kancelář > Vývoj výrobku

Vývoj výrobku

Zajišťujeme komplexní služby konstrukční kanceláře v oblasti vývoje výrobku nebo samostatných dílů. Naše činnost je zaměřena nejen na vývoj samotného komponentu nebo konstrukce, ale také na veškeré činnosti související s vývojem a návrhem hydrauliky a pneumatiky, forem pro plasty a zejména pro tlakové lití kovů. Dále nabízíme řešení pevnostních analýzy a výpočtů pomocí MKP (FEA). V neposlední řadě poskytujeme kompletní servis při vyhotovení výkresové dokumentace.


Vývoj výrobků

Realizujeme pro Vás kompletní produkt. Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem veškerých typů a velikostí konstrukcí. Navrhujeme svařované konstrukce, klimatizační jednotky, dlouhodobě se podílíme na vývoji zahradní mechanizace, komunální techniky, stavebních a zemědělských strojů apod.

Příklad:
Vývoj panoramatické hlavice


Vývoj forem

Vyvíjíme formy zejména pro tlakové lití hliníku a pro plasty. Naše znalosti a zkušenosti nám dovolují vyvíjet formy velmi rychle a efektivně. Jsme samozřejmě schopni “převést” stávající odlitek na technologii tlakového lití nebo jen vyhotovit studii pro srovnání náročnosti nebo optimalizovat stávající odlitek (zejména s ohledem na snížení ceny). Samozřejmostí je zajištění výroby formy a samotného odlitku.

Příklad:
Forma pro tlakové lití hliníku


Hydraulické systémy

Navrhujeme hydraulické systémy a obvody pro mobilní hydrauliku. Součástí návrhu může být detailní řešení rozvodů ve 3D, zahrnující optimální rozmístění komponentů s ohledem na co nejlepší vlastnosti a co nejkratší délku hadic. Z celé sestavy Vám uděláme kompletní seznam potřebných dílů a v případě potřeby zajistíme montáž a testování.

Příklad:
Hydraulický rozvod pro pohon podvozku rypadla


Vývoj mechanismů

Navrhujeme mechanismy dle Vašeho zadání a představ. Daný mechanismus jsem schopni optimalizovat s ohledem na co nejmenší namáhání a minimální počet dílů. Součástí návrhu může být analýza pohybů, určení maximálních a minimálních poloh. Vše jsem schopni provést ve 3D, včetně vyhotovení profesionální animace pohybu pro reálnou představu o pohybu.

Příklad:
Mechanismus zadního ramene nakladače


Novinky

06-12-2016

Nové robotické pracoviště

Nové robotické pracoviště pro automatickou montáž brzdových kotoučů. Stanice vybavena 6-ti osým robotem FANUC a 6-ti samostatnými automatickými stanicemi pro lisování a finální měření lisované sestavy. Stroj dokáže vyrábět více než 600 typů variant výrobků.

20-11-2016

Automatická robotická a testovací linka

Nová automatická robotická a testovací linka určená pro montáž motorových termostatů pro BMW. Linka je osazena celkem 9-ti roboty pro podávání je použito 17 vibračních podavačů a 1 speciální lištový podavač. Linka je sestavena ze třech dopravníkových smyček. Dvě jsou určené pro samotnou montáž a třetí je pak určena k finálním leak-testům a značení.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…