Konstrukční kancelář > Technická dokumentace

Technická dokumentace

Výkresy sestav

Dodáváme kompletní výrobní dokumentaci dle přání zákazníka. Je možné převést i stará data a výkresy do elektronické podoby a současně je upravit dle požadované normy a formátu (ANSI, DIN, ČSN, ISO).

Příklad:
Výkres sestavy žehličky


 

Výrobní výkresy komponentů

Stejně jako výkresy sestav dodáváme výrobní výkresy dle zadání. Do výkresu je možné zahrnout nové změny při výrobě či při přechodu na jinou technologii výroby. Samozřejmostí je vyhotovení výrobního výkresu podle požadovaných norem.

Příklad:
Výrobní výkres pohyblivé části formy pro tlakové lití


Servisní a uživatelské manuály

Součástí výrobní dokumentace mohou být různé typy servisních a uživatelských manuálů nebo příruček pro nový či stávající stroj nebo zařízení. Manuál zhotovíme dle Vašeho grafického zadání a představ. Vstupními daty může být i náčrtek “od ruky”. Výsledkem je pak profesionální vzhled a kvalita.

Příklad:
Servisní manuál klimatizační jednotky


Novinky

06-12-2016

Nové robotické pracoviště

Nové robotické pracoviště pro automatickou montáž brzdových kotoučů. Stanice vybavena 6-ti osým robotem FANUC a 6-ti samostatnými automatickými stanicemi pro lisování a finální měření lisované sestavy. Stroj dokáže vyrábět více než 600 typů variant výrobků.

20-11-2016

Automatická robotická a testovací linka

Nová automatická robotická a testovací linka určená pro montáž motorových termostatů pro BMW. Linka je osazena celkem 9-ti roboty pro podávání je použito 17 vibračních podavačů a 1 speciální lištový podavač. Linka je sestavena ze třech dopravníkových smyček. Dvě jsou určené pro samotnou montáž a třetí je pak určena k finálním leak-testům a značení.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…