Technická dokumentace

Výkresy sestav

Dodáváme kompletní výrobní dokumentaci dle přání zákazníka. Je možné převést i stará data a výkresy do elektronické podoby a současně je upravit dle požadované normy a formátu (ANSI, DIN, ČSN, ISO).

Příklad:
Výkres sestavy žehličky


 

Výrobní výkresy komponentů

Stejně jako výkresy sestav dodáváme výrobní výkresy dle zadání. Do výkresu je možné zahrnout nové změny při výrobě či při přechodu na jinou technologii výroby. Samozřejmostí je vyhotovení výrobního výkresu podle požadovaných norem.

Příklad:
Výrobní výkres pohyblivé části formy pro tlakové lití


Servisní a uživatelské manuály

Součástí výrobní dokumentace mohou být různé typy servisních a uživatelských manuálů nebo příruček pro nový či stávající stroj nebo zařízení. Manuál zhotovíme dle Vašeho grafického zadání a představ. Vstupními daty může být i náčrtek „od ruky“. Výsledkem je pak profesionální vzhled a kvalita.

Příklad:
Servisní manuál klimatizační jednotky


Novinky

01-03-2018

Jsme EY Technologický podnikatel roku 2017

Pro letošní rok jsme nositeli titulu – Technologická firma roku 2017! Po postupu do finálového kola soutěže EY PODNIKATEL ROKU 2017 jsme tak obdrželi titul EY Technologický podnikatel roku 2017.

25-02-2018

Nový montážní automat

Montážní automat pro skládání a testování plechových přepážek. Stroj je osazen prstencovým karuselem, na kterém probíhá montáž jednotlivých komponent a dvěma roboty rychlými roboty pro zakládání dílů.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…