Podpora marketingu

V rámci podpory marketingu Vám náš grafický tým zhotoví podklady pro prezentaci stávajícího nebo nového výrobku. Dodané podklady dodáváme ve fotorealistické kvalitě tzv. photorenderingu. Kromě vizualizací dodáváme například katalogy náhradních dílů, servisní příručky, různé typy reklamních materiálů a například animace pohybu a principu funkce. Pracujeme s profesionálními grafickými programy, jako je např. Key-Shot…


Photorendering

Jsme schopni dodat vizualizaci Vašeho výrobku nebo zařízení. Zhotovené profesionální obrázky mohou být ve fotorealistické kvalitě (photorendering). Do pozadí tak lze přidat scénu dle požadavků, např. vodoznak na obrázek.

Příklad:
Vizualizace minirypadla


Katalogy

Nabízíme zhotovení katalogů používaných dílů, ať už jsou to šrouby, matice, podložky apod. Lze nabídnout také zpracování elektronického katalogu tak, aby spolupracoval s Vaším konstrukčním 3D softwarem. Nemusíte tak ztrácet čas s neefektivním vytvářením standardních dílů a využít našich zkušeností.

Příklad:
Elektronický katalog komponetů a dílů


Animace

Jedná se o velmi názorný prostředek pro prezentaci výrobku, popř. znázornění funkce. Animace může být provedena ve vysokém rozlišení s různými délkami.

Příklad:
Náhled 3D animace sestavení klimatizační jednotky


Novinky

01-03-2018

Jsme EY Technologický podnikatel roku 2017

Pro letošní rok jsme nositeli titulu – Technologická firma roku 2017! Po postupu do finálového kola soutěže EY PODNIKATEL ROKU 2017 jsme tak obdrželi titul EY Technologický podnikatel roku 2017.

25-02-2018

Nový montážní automat

Montážní automat pro skládání a testování plechových přepážek. Stroj je osazen prstencovým karuselem, na kterém probíhá montáž jednotlivých komponent a dvěma roboty rychlými roboty pro zakládání dílů.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…