Konstrukční kancelář > Podpora konstrukce

Podpora konstrukce

Kromě návrhu celého stroje nebo zařízení nabízíme také zpracování 3D modelů, databází knihovních dílů apod. V rámci reversního engineeringu jsme schopni velmi přesně identifikovat konstrukci, nebo samostatný díl a provést reálný výrobek do 3D a 2D dat. Používáme nenjovější metody v oboru (3D měřící pracoviště a scenery atd.).


3D modely, knihovní díly

Zhotovíme 3D knihovní díly od Vašich dodavatelů (stačí pouze výkres nebo základní rozměry), tak aby byly rychle dostupné ve Vaší databázi prvků. Díky tomu se budete moci plně věnovat tvůrčí konstrukční práci. 3D model může mít různé grafické zpracování a může být dodán v různých formátech tak aby byl použitelný ve vašem softwaru.

Příklad:
3D model elektro rozvaděče


Databáze 3D modelů

Vyvýjíme databáze 3D modelů, dle Vašeho zadání tak aby byla kdykoliv k dispozici nejen pro Vaší konstrukční práci, ale například také obchodnímu oddělení pro objednání dílů. Kromě databáze dílů dodáváme také elektronické konfigurátory a informační systémy.

Příklad:
Elektronická databáze 3D modelů – karta dílu


Novinky

06-01-2017

Nová montážní a testovací linka

Poloautomatická montážní a testovací linka pro automobilové filtry pro firmu UFI-Filters. Linka se šesti poloautomatickými stanicemi je napojena na další montážní linku a doplňuje jí o kontrolní funkce. Na lince je provedena montáž filtrů následuje tlakový test a nakonec laserový popis produktu.

06-12-2016

Nové robotické pracoviště

Nové robotické pracoviště pro automatickou montáž brzdových kotoučů. Stanice vybavena 6-ti osým robotem FANUC a 6-ti samostatnými automatickými stanicemi pro lisování a finální měření lisované sestavy. Stroj dokáže vyrábět více než 600 typů variant výrobků.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…