Podpora konstrukce

Kromě návrhu celého stroje nebo zařízení nabízíme také zpracování 3D modelů, databází knihovních dílů apod. V rámci reversního engineeringu jsme schopni velmi přesně identifikovat konstrukci, nebo samostatný díl a provést reálný výrobek do 3D a 2D dat. Používáme nenjovější metody v oboru (3D měřící pracoviště a scenery atd.).


3D modely, knihovní díly

Zhotovíme 3D knihovní díly od Vašich dodavatelů (stačí pouze výkres nebo základní rozměry), tak aby byly rychle dostupné ve Vaší databázi prvků. Díky tomu se budete moci plně věnovat tvůrčí konstrukční práci. 3D model může mít různé grafické zpracování a může být dodán v různých formátech tak aby byl použitelný ve vašem softwaru.

Příklad:
3D model elektro rozvaděče


Databáze 3D modelů

Vyvýjíme databáze 3D modelů, dle Vašeho zadání tak aby byla kdykoliv k dispozici nejen pro Vaší konstrukční práci, ale například také obchodnímu oddělení pro objednání dílů. Kromě databáze dílů dodáváme také elektronické konfigurátory a informační systémy.

Příklad:
Elektronická databáze 3D modelů – karta dílu


Novinky

01-03-2018

Jsme EY Technologický podnikatel roku 2017

Pro letošní rok jsme nositeli titulu – Technologická firma roku 2017! Po postupu do finálového kola soutěže EY PODNIKATEL ROKU 2017 jsme tak obdrželi titul EY Technologický podnikatel roku 2017.

25-02-2018

Nový montážní automat

Montážní automat pro skládání a testování plechových přepážek. Stroj je osazen prstencovým karuselem, na kterém probíhá montáž jednotlivých komponent a dvěma roboty rychlými roboty pro zakládání dílů.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…