Jednoúčelové stroje > Testovací stroje a zařízení

Testovací stroje a zařízení


Vyvíjíme testovací stroje a zařízení pro kontrolu dílů a finálních výrobků pro elektrotechnický průmysl. Stroje a zařízení mohou být koncipovány jako samostatné stroje nebo mohou být součástí montážního procesu.

Příklad:
Testovací zařízení pro kontrolu termočlánkůVe spolupráci se ŠKODA Auto a.s. vyvíjíme testovací stolice pro kontrolu životnosti převodovek a jejich vlastností a také testovací stolice pro testování životnosti ozubení převodového soukolí.

Příklad:
Testovací zařízení pro kontrolu převodovekTester pro finální kontrolu motorových termočlánků pro nákladní automobily (Scania, MAN). Zařízení testuje funkci v horké lázni po které následuje ochlazení článku a finální označení. Testovací zařízení je provozováno v Číně.

Příklad:
Testovací zařízení pro kontrolu termočlánků


Novinky

06-12-2016

Nové robotické pracoviště

Nové robotické pracoviště pro automatickou montáž brzdových kotoučů. Stanice vybavena 6-ti osým robotem FANUC a 6-ti samostatnými automatickými stanicemi pro lisování a finální měření lisované sestavy. Stroj dokáže vyrábět více než 600 typů variant výrobků.

20-11-2016

Automatická robotická a testovací linka

Nová automatická robotická a testovací linka určená pro montáž motorových termostatů pro BMW. Linka je osazena celkem 9-ti roboty pro podávání je použito 17 vibračních podavačů a 1 speciální lištový podavač. Linka je sestavena ze třech dopravníkových smyček. Dvě jsou určené pro samotnou montáž a třetí je pak určena k finálním leak-testům a značení.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…