Jednoúčelové stroje > Testovací stroje a zařízení

Testovací stroje a zařízení


Vyvíjíme testovací stroje a zařízení pro kontrolu dílů a finálních výrobků pro elektrotechnický průmysl. Stroje a zařízení mohou být koncipovány jako samostatné stroje nebo mohou být součástí montážního procesu.

Příklad:
Testovací zařízení pro kontrolu termočlánkůVe spolupráci se ŠKODA Auto a.s. vyvíjíme testovací stolice pro kontrolu životnosti převodovek a jejich vlastností a také testovací stolice pro testování životnosti ozubení převodového soukolí.

Příklad:
Testovací zařízení pro kontrolu převodovekTester pro finální kontrolu motorových termočlánků pro nákladní automobily (Scania, MAN). Zařízení testuje funkci v horké lázni po které následuje ochlazení článku a finální označení. Testovací zařízení je provozováno v Číně.

Příklad:
Testovací zařízení pro kontrolu termočlánků


Novinky

06-01-2017

Nová montážní a testovací linka

Poloautomatická montážní a testovací linka pro automobilové filtry pro firmu UFI-Filters. Linka se šesti poloautomatickými stanicemi je napojena na další montážní linku a doplňuje jí o kontrolní funkce. Na lince je provedena montáž filtrů následuje tlakový test a nakonec laserový popis produktu.

06-12-2016

Nové robotické pracoviště

Nové robotické pracoviště pro automatickou montáž brzdových kotoučů. Stanice vybavena 6-ti osým robotem FANUC a 6-ti samostatnými automatickými stanicemi pro lisování a finální měření lisované sestavy. Stroj dokáže vyrábět více než 600 typů variant výrobků.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…