Testovací stroje a zařízení


Vyvíjíme testovací stroje a zařízení pro kontrolu dílů a finálních výrobků pro elektrotechnický průmysl. Stroje a zařízení mohou být koncipovány jako samostatné stroje nebo mohou být součástí montážního procesu.

Příklad:
Testovací zařízení pro kontrolu termočlánkůVe spolupráci se ŠKODA Auto a.s. vyvíjíme testovací stolice pro kontrolu životnosti převodovek a jejich vlastností a také testovací stolice pro testování životnosti ozubení převodového soukolí.

Příklad:
Testovací zařízení pro kontrolu převodovekTester pro finální kontrolu motorových termočlánků pro nákladní automobily (Scania, MAN). Zařízení testuje funkci v horké lázni po které následuje ochlazení článku a finální označení. Testovací zařízení je provozováno v Číně.

Příklad:
Testovací zařízení pro kontrolu termočlánků


Novinky

01-03-2018

Jsme EY Technologický podnikatel roku 2017

Pro letošní rok jsme nositeli titulu – Technologická firma roku 2017! Po postupu do finálového kola soutěže EY PODNIKATEL ROKU 2017 jsme tak obdrželi titul EY Technologický podnikatel roku 2017.

25-02-2018

Nový montážní automat

Montážní automat pro skládání a testování plechových přepážek. Stroj je osazen prstencovým karuselem, na kterém probíhá montáž jednotlivých komponent a dvěma roboty rychlými roboty pro zakládání dílů.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…