Řídící systémy

Vyvíjíme řídící a ovládací systémy pro výrobní linky a jednoúčelové stroje. Kromě samotného řídicího systému dodáváme také kompletní odladěnné rozvaděče „na klíč“. Provádíme projektování pomocí E-planu, odborné poradenství, montáž a kompletní servis. Součástí návrhu je také zaškolení pracovníků obsluhy. Pro řídící systémy používáme vlastní softwarové vybavení. Samozřejmostí je optimalizace a odladění řídícího systému.


Skříňové rozvaděče

Jako součást vývoje řídících systémů jednoúčelových strojů a výrobních linek, navrhujeme a montujeme kompletní rozvaděče „na klíč“, dle přání zákazníka. Rozvaděč dodáváme optimalizovaný a odzkoušený pro danou aplikaci. Součástí dodávky je samozřejmě veškerá dokumentace a osvědčení (Prohlášení o shodě).

Příklad:
Rozvaděč pro jednoúčelový stroj


PLC vizualizace

U některých aplikací využíváme možnosti graficky znázornit ovládání na dotykových panelech, případně dotykových monitorech. Obsluha pak nemusí stroj ovládat pouze tlačítky, ale může využít téměř neomezené množství ovládacích prvků i doplňování hodnot. Vizualizace umožňuje také na první pohled znázornit stav stroje.

Příklad:
Příklad vizualizace stanice výrobní linky


Vývoj software

Vyvíjíme software pro řídící PLC systémy jako je Siemens, Omron, Mitsubishi, Alan-Bradley, ABB, Festo a další. Dále také pro řídící systém linek řízených pomocí PC. Součástí vývoje jsou také ovládací a řídící systémy pro servomotory a manipulační roboty.

Příklad:
PLC řídící automaty


Projektová dokumentace

Součástí návrhu řídícího systému je i tvorba kompletní projektové dokumentace v E-planu obsahující schéma zapojení elektických komponent atd.

Příklad:
Schéma rozmístění elektrických komponent


Novinky

01-03-2018

Jsme EY Technologický podnikatel roku 2017

Pro letošní rok jsme nositeli titulu – Technologická firma roku 2017! Po postupu do finálového kola soutěže EY PODNIKATEL ROKU 2017 jsme tak obdrželi titul EY Technologický podnikatel roku 2017.

25-02-2018

Nový montážní automat

Montážní automat pro skládání a testování plechových přepážek. Stroj je osazen prstencovým karuselem, na kterém probíhá montáž jednotlivých komponent a dvěma roboty rychlými roboty pro zakládání dílů.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…