Jednoúčelové stroje > Automatické výrobní linky

Automatické výrobní linky

Karuselové výrobní linky

Tento typ montážních zařízení je vhodný pro drobné a menší typy produktu. Výhodou je kompaktnost celé linky a dosahovaný takt zařízení přístupnost k zařízení ze všech stran a relativně nižší hmotnost ve srovnání s lineárními linkami. Linku je možné vybavit více karusely v jednom pracovišti.

Příklad:
Automatická výrobní linka pro montáž vstřikovacích ventilů. Takt 15s


Lineární výrobní linky

Lineární asynchronní linky umožňují výrobu a montáž většího množství dílů. Výhodou těchto linek je pružná zásoba dílů před jednotlivými pracovišti a přeprava dílů na montážních paletkách umožňující dosažení vysokého taktu linky.

Příklad:
Automatická linka na montáž bezšroubových nástěnných zásuvek. Takt 2s


Novinky

06-12-2016

Nové robotické pracoviště

Nové robotické pracoviště pro automatickou montáž brzdových kotoučů. Stanice vybavena 6-ti osým robotem FANUC a 6-ti samostatnými automatickými stanicemi pro lisování a finální měření lisované sestavy. Stroj dokáže vyrábět více než 600 typů variant výrobků.

20-11-2016

Automatická robotická a testovací linka

Nová automatická robotická a testovací linka určená pro montáž motorových termostatů pro BMW. Linka je osazena celkem 9-ti roboty pro podávání je použito 17 vibračních podavačů a 1 speciální lištový podavač. Linka je sestavena ze třech dopravníkových smyček. Dvě jsou určené pro samotnou montáž a třetí je pak určena k finálním leak-testům a značení.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…