Externí engineering > Doosan Bobcat

Doosan Bobcat

Pásová minirypadla

Podílíme se na vývoji pásových minirypadel. Máme dostatek zkušeností například s vývojem částí rámu nebo výložníků. Jako důkaz kvalitní práce našich pracovníků může být brán například mezinárodně uznaný patent řazení.

Příklad:
Pásové minirypadlo – CAIRO


Smykem řízené nakladačeT190

Naši konstruktéři pracují také na vývoji podvozků pro čelní nakladače. Naše schopnosti a zkušenosti přinesly již řadu úspěchů v této sekci stavebních strojů.

Příklad:
Smykem řízený nakladač T-190


Teleskopické manipulátory

Dalšími stavebními a zemědělskými stroji, na kterých spolupracujeme, jsou teleskopické manipulátory. Jedná se o velice komplexní stroj s dosahem ramene až 14m. To klade vysoké nároky na naše pracovníky, kteří na vývoji pracují. Vývoj například zahrnuje návrh hydraulického systému, vývoj rámu, elektrické instalace atd…

Příklad:
Teleskopický manipulátor – rameno 14 m


Novinky

06-01-2017

Nová montážní a testovací linka

Poloautomatická montážní a testovací linka pro automobilové filtry pro firmu UFI-Filters. Linka se šesti poloautomatickými stanicemi je napojena na další montážní linku a doplňuje jí o kontrolní funkce. Na lince je provedena montáž filtrů následuje tlakový test a nakonec laserový popis produktu.

06-12-2016

Nové robotické pracoviště

Nové robotické pracoviště pro automatickou montáž brzdových kotoučů. Stanice vybavena 6-ti osým robotem FANUC a 6-ti samostatnými automatickými stanicemi pro lisování a finální měření lisované sestavy. Stroj dokáže vyrábět více než 600 typů variant výrobků.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…