Externí engineering > Doosan Bobcat

Doosan Bobcat

Pásová minirypadla

Podílíme se na vývoji pásových minirypadel. Máme dostatek zkušeností například s vývojem částí rámu nebo výložníků. Jako důkaz kvalitní práce našich pracovníků může být brán například mezinárodně uznaný patent řazení.

Příklad:
Pásové minirypadlo – CAIRO


Smykem řízené nakladačeT190

Naši konstruktéři pracují také na vývoji podvozků pro čelní nakladače. Naše schopnosti a zkušenosti přinesly již řadu úspěchů v této sekci stavebních strojů.

Příklad:
Smykem řízený nakladač T-190


Teleskopické manipulátory

Dalšími stavebními a zemědělskými stroji, na kterých spolupracujeme, jsou teleskopické manipulátory. Jedná se o velice komplexní stroj s dosahem ramene až 14m. To klade vysoké nároky na naše pracovníky, kteří na vývoji pracují. Vývoj například zahrnuje návrh hydraulického systému, vývoj rámu, elektrické instalace atd…

Příklad:
Teleskopický manipulátor – rameno 14 m


Novinky

06-12-2016

Nové robotické pracoviště

Nové robotické pracoviště pro automatickou montáž brzdových kotoučů. Stanice vybavena 6-ti osým robotem FANUC a 6-ti samostatnými automatickými stanicemi pro lisování a finální měření lisované sestavy. Stroj dokáže vyrábět více než 600 typů variant výrobků.

20-11-2016

Automatická robotická a testovací linka

Nová automatická robotická a testovací linka určená pro montáž motorových termostatů pro BMW. Linka je osazena celkem 9-ti roboty pro podávání je použito 17 vibračních podavačů a 1 speciální lištový podavač. Linka je sestavena ze třech dopravníkových smyček. Dvě jsou určené pro samotnou montáž a třetí je pak určena k finálním leak-testům a značení.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…