Doosan Bobcat

Pásová minirypadla

Podílíme se na vývoji pásových minirypadel. Máme dostatek zkušeností například s vývojem částí rámu nebo výložníků. Jako důkaz kvalitní práce našich pracovníků může být brán například mezinárodně uznaný patent řazení.

Příklad:
Pásové minirypadlo – CAIRO


Smykem řízené nakladačeT190

Naši konstruktéři pracují také na vývoji podvozků pro čelní nakladače. Naše schopnosti a zkušenosti přinesly již řadu úspěchů v této sekci stavebních strojů.

Příklad:
Smykem řízený nakladač T-190


Teleskopické manipulátory

Dalšími stavebními a zemědělskými stroji, na kterých spolupracujeme, jsou teleskopické manipulátory. Jedná se o velice komplexní stroj s dosahem ramene až 14m. To klade vysoké nároky na naše pracovníky, kteří na vývoji pracují. Vývoj například zahrnuje návrh hydraulického systému, vývoj rámu, elektrické instalace atd…

Příklad:
Teleskopický manipulátor – rameno 14 m


Novinky

01-03-2018

Jsme EY Technologický podnikatel roku 2017

Pro letošní rok jsme nositeli titulu – Technologická firma roku 2017! Po postupu do finálového kola soutěže EY PODNIKATEL ROKU 2017 jsme tak obdrželi titul EY Technologický podnikatel roku 2017.

25-02-2018

Nový montážní automat

Montážní automat pro skládání a testování plechových přepážek. Stroj je osazen prstencovým karuselem, na kterém probíhá montáž jednotlivých komponent a dvěma roboty rychlými roboty pro zakládání dílů.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…