Externí engineering > ŠKODA Auto

ŠKODA Auto

Závodní vozy

Naše skupina se podílí na vývoji sportovního vozu pro ŠKODA Auto. Jedná se zejména o zástavbu motoru, podvozku a karoserie. Vývoj probíhá v místě zákazníka. Součástí vývoje je také dohled nad provozními zkouškami.

Příklad:
ŠKODA Fabia S2000


Zástavba agregátů

Další skupinou je zástavba agregátů. Součástí vývoje je například instalace řadícího mechanismu do interieru automobilu. V současné době probíhá vývoj na novém typu vozu ŠKODA Auto.

Příklad:
Zástavba řazení – ŠKODA Superb


Novinky

06-12-2016

Nové robotické pracoviště

Nové robotické pracoviště pro automatickou montáž brzdových kotoučů. Stanice vybavena 6-ti osým robotem FANUC a 6-ti samostatnými automatickými stanicemi pro lisování a finální měření lisované sestavy. Stroj dokáže vyrábět více než 600 typů variant výrobků.

20-11-2016

Automatická robotická a testovací linka

Nová automatická robotická a testovací linka určená pro montáž motorových termostatů pro BMW. Linka je osazena celkem 9-ti roboty pro podávání je použito 17 vibračních podavačů a 1 speciální lištový podavač. Linka je sestavena ze třech dopravníkových smyček. Dvě jsou určené pro samotnou montáž a třetí je pak určena k finálním leak-testům a značení.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…