Thermo-King

Klimatizace pro železniční jednotky

Njevětší část vývoje zabírají klimatizační jednotky pro železniční vagóny. Jedná se o návrh rozmístění komponentů, návrh a vývoj svařovaného rámu, návrh elektro instalace a rozvaděčů a také ověření zástavby na konkrétním vozidle. Pro některé projekty zajišťujeme také dozor při výrobě prototypu.

Příklad:
Klimatizační jednotka LRV


Klimatizace pro nákladní vozidla

Jedná se o vývoj klimatizačních jednotek pro nástavby nákladních automobilů popř. jednotek pro kabinu řidiče. Stejně jako v předchozím případě se jedná o návrh rozmístění komonentů, návrh rámu a ověření zástavby na vozidle.

Příklad:
Klimatizační jednotka


Klimatizace pro vozy metra a tramvají

Jedná se o podobné typy jednotek jako pro železniční vozidla. U těchto jednotek je obzvláště kladen důraz na rozmístění komponentů, funkčnost a servisovatelnost jednotky. Důvodem je menší zástavbový prostor vymezený pro jednotku.

Příklad:
Klimatizační jednotka


Novinky

01-03-2018

Jsme EY Technologický podnikatel roku 2017

Pro letošní rok jsme nositeli titulu – Technologická firma roku 2017! Po postupu do finálového kola soutěže EY PODNIKATEL ROKU 2017 jsme tak obdrželi titul EY Technologický podnikatel roku 2017.

25-02-2018

Nový montážní automat

Montážní automat pro skládání a testování plechových přepážek. Stroj je osazen prstencovým karuselem, na kterém probíhá montáž jednotlivých komponent a dvěma roboty rychlými roboty pro zakládání dílů.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…