Externí engineering > Thermo-King

Thermo-King

Klimatizace pro železniční jednotky

Njevětší část vývoje zabírají klimatizační jednotky pro železniční vagóny. Jedná se o návrh rozmístění komponentů, návrh a vývoj svařovaného rámu, návrh elektro instalace a rozvaděčů a také ověření zástavby na konkrétním vozidle. Pro některé projekty zajišťujeme také dozor při výrobě prototypu.

Příklad:
Klimatizační jednotka LRV


Klimatizace pro nákladní vozidla

Jedná se o vývoj klimatizačních jednotek pro nástavby nákladních automobilů popř. jednotek pro kabinu řidiče. Stejně jako v předchozím případě se jedná o návrh rozmístění komonentů, návrh rámu a ověření zástavby na vozidle.

Příklad:
Klimatizační jednotka


Klimatizace pro vozy metra a tramvají

Jedná se o podobné typy jednotek jako pro železniční vozidla. U těchto jednotek je obzvláště kladen důraz na rozmístění komponentů, funkčnost a servisovatelnost jednotky. Důvodem je menší zástavbový prostor vymezený pro jednotku.

Příklad:
Klimatizační jednotka


Novinky

06-01-2017

Nová montážní a testovací linka

Poloautomatická montážní a testovací linka pro automobilové filtry pro firmu UFI-Filters. Linka se šesti poloautomatickými stanicemi je napojena na další montážní linku a doplňuje jí o kontrolní funkce. Na lince je provedena montáž filtrů následuje tlakový test a nakonec laserový popis produktu.

06-12-2016

Nové robotické pracoviště

Nové robotické pracoviště pro automatickou montáž brzdových kotoučů. Stanice vybavena 6-ti osým robotem FANUC a 6-ti samostatnými automatickými stanicemi pro lisování a finální měření lisované sestavy. Stroj dokáže vyrábět více než 600 typů variant výrobků.

Kontakt

Ing. Jan Václavovič
+420 777 770 970
praha@jhv.cz

Reference

contrnsVybrané reference:

ABB, AGROFERT,
BROSE, Buhler,
Continental Automotive,
KOSTAL CR, KYB, KNORR-BREMSE,
ŠKODA AUTO, TPCA,
TENNECO, WITTE Automotive
další reference zde…