AKTUALITY

AKTUALITY

AKTUALITY

Svět technologií se neustále mění, vyvíjí a přináší nové výzvy. I my jdeme s dobou a snažíme se přinášet nové, originální myšlenky, a co nejefektivnější řešení vašich projektů.

Nový poloautomatický montážní stroj

Poloautomatický jednoúčelový montážní stroj je navržen pro sestaveni a kontrolu dílu pro automobilový průmysl. Součástí stroje je laserové pájení pomoci 2 pájecích hlav EUTECT GmbH. Strojový čas zařízení 6 s. Stroj obsluhuje 1 operátor.

Jsme EY Technologický podnikatel roku 2017

Technologická firma roku 2017! Po získání titulu EY Podnikatel roku 2017 Pardubického kraje jsme se probojovali i do finále, kde jsme získali další titul a pro letošní rok jsme tak nositeli titulu EY Technologický podnikatel roku 2017! Oficiální nominační video, které natočilo EY, můžete shlédnout zde.

Nový montážní automat

Stroj je navržen pro plně automatický bezobslužný provoz v režimu 24/7. Strojový čas pro založení 1 dílu je 0.6s a maximální takt stroje je 7s na finální díl.

Získali jsme titul EY Podnikatel roku 2017 Pardubického kraje

V letošním roce jsme se účastnili soutěže – EY PODNIKATEL ROKU 2017 Pardubického kraje kde se nám podařilo vyhrát a postoupit do celostátního finále.